Gdzie umieścić automaty sprzedające? Zobacz, gdzie opłaca się je ustawić!

 

Są dostępne przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, oferując szeroką gamę produktów – nowoczesne automaty sprzedające to sprawdzony sposób na sprzedaż stosowany w różnych lokalizacjach już od lat. Gdzie warto je umieścić? Doradzamy!

 

 

 

Co można kupić w automacie vendingowym?

 

Automaty sprzedające, również określane jako vendingowe, są wykorzystywane na całym świecie w celu szybkiej, łatwej i wygodnej sprzedaży artykułów.

Mogą być wykorzystane do oferowania różnego rodzaju towarów, na przykład zimnych i gorących napojów – wody, soków, kawy, herbaty, czekolady, zupek, słodkich i słonych przekąsek – batonów, ciastek, cukierków, chipsów, paluszków, ale również kanapek i dań na wynos – sałatek, pierogów, zup, burgerów i innych dań mięsnych i roślinnych, które można łatwo podgrzać w kuchence mikrofalowej.

Asortyment w automatach może być uzupełniany nawet parę razy dziennie, zależnie od zapotrzebowania, dzięki czemu kupujący mają do dyspozycji zawsze świeże i smaczne produkty.

 

 

 

Dlaczego warto zainwestować w automaty sprzedające?

 

Posiadanie automatów vendingowych niesie za sobą liczne korzyści. Dobrym rozwiązaniem jest dzierżawa automatów wraz z kompleksową obsługą – regularną dostawą produktów, serwisem oraz zdalnym zarządzaniem, co powoduje, że urządzenia te są zawsze gotowe do pracy. Dlaczego warto postawić automat vendingowy w Twojej firmie?

Inwestycja w automaty sprzedające może być bardzo dobrym wyborem z kilku powodów, ponieważ automaty vendingowe:
• Są dostępne 24 godziny na dobę,
• Nie zajmują dużej ilości miejsca,
• Mogą być używane we wnętrzach i na zewnątrz,
• Przyciągają wiele osób zainteresowanych zakupem produktów

 

 

 

Automaty sprzedające – gdzie warto je ustawić?

 

Ze względu na swoją funkcjonalność automaty do sprzedaży żywności i napojów mają bardzo szerokie zastosowanie. Gdzie umieścić automaty sprzedające?

 

Miejsca pracy

Automaty mogą znakomicie sprawdzić się w miejscach pracy, na przykład w biurach, urzędach, zakładach produkcyjnych, centrach logistycznych i magazynach. Mogą być stosowane zamiast kantyny lub jako jej uzupełnienie. Dobrym wyborem będą automaty oferujące nie tylko przekąski, ale też kanapki i dania obiadowe, dzięki czemu pracownicy mogą łatwo zakupić zdrowe i smaczne posiłki.

 

Dworce, lotniska i centra przesiadkowe

Kolejne miejsca, w których można wykorzystać automaty sprzedające, to dworce autobusowe i kolejowe, lotniska oraz centra przesiadkowe, z których każdego dnia korzysta wiele osób. Dzięki automatom pasażerowie mogą szybko zakupić smaczne produkty i napoje, nawet jeśli okoliczne sklepy są już zamknięte lub nie mają czasu, by je odwiedzić.

 

Parkingi

Automaty vendingowe ustawione na parkingach to również strzał w dziesiątkę. Umożliwiają kierowcom i pasażerom zakupienie pysznych przekąsek i napojów w drodze, także w środku nocy, gdy większość sklepów jest zamknięta.

 

Centra handlowe

Ustawienie automatu sprzedażowego w centrum handlowym jest znakomitym pomysłem. Dzięki niemu kupujący mogą łatwo zakupić kawę czy batoniki, bez potrzeby udawania się do strefy gastronomicznej.

 

Szkoły i uczelnie

Obiekty takie jak szkoły i uczelnie świetnie nadają się do ustawienia w nich automatów sprzedażowych. Umożliwiają uczniom i studentom zakup przekąsek i napojów podczas przerw, gdy wyjście z obiektu nie jest możliwe.

 

Parki rozrywki

Automaty do sprzedaży sprawdzą się też w parkach rozrywki, dając odwiedzającym szybki dostęp do smacznych przekąsek i orzeźwiających napojów pomiędzy korzystaniem z atrakcji.

 

Stadiony i hale widowiskowe

W trakcie dużych imprez pojawia się potrzeba obsłużenia wielu osób jednocześnie. Właśnie dlatego istniejące już w obiektach punkty handlowe warto wspomagać za pomocą automatów sprzedażowych.

 

Obiekty sportowe

Kluby fitness, siłownie, aquaparki i baseny to dobre miejsca, by zamontować w nich automaty vendingowe. Można sprzedawać w nich napoje oraz zdrowe przekąski, na przykład batony energetyczne i proteinowe.

 

Obiekty medyczne

Kolejne miejsca, w których sprawdzą się automaty sprzedające, to obiekty medyczne, takie jak szpitale, kliniki, przychodnie czy sanatoria. W tych miejscach pacjenci często mają ograniczony dostęp do sklepów, więc automat może być znakomitym sposobem, by łatwo kupić coś pysznego.

 

Obiekty noclegowe

Hotele, pensjonaty, hostele, akademiki oraz inne obiekty noclegowe inwestują w automaty vendingowe, by ułatwić swoim gościom zakup artykułów spożywczych przez 24 godziny na dobę. Gdy miejscowe sklepy są już zamknięte, wystarczy tylko wyjść z pokoju, żeby z nich skorzystać.

 

Parki i deptaki

Na terenach zielonych często brakuje sklepów. Właśnie dlatego ustawienie tam automatów z napojami i przekąskami może być strzałem w dziesiątkę, ponieważ dzięki nim można łatwo zakupić coś, by ugasić pragnienie lub zaspokoić głód podczas spaceru.

 

 

Jak widać, automaty vendingowe mogą sprawdzić się w wielu miejscach, umożliwiając prosty zakup różnych produktów przez całą dobę. Dlatego mogą być świetnym sposobem na zaspokajanie potrzeb wielu osób.