Dofinansowanie pracowników
Motywuj i korzystaj!

Zastanawiasz się nad wprowadzeniem benefitu dla pracowników, który zwiększy atrakcyjność Twojego zakładu? Sprawdź jak możesz wesprzeć swoją załogę i zwiększyć konkurencyjność firmy na rynku pracy!

Dofinansowanie zakupów spożywczych to jeden z najbardziej pożądanych benefitów pracowniczych, zwłaszcza w przypadku osób, które każdego dnia dokonują zakupów w automatach. Z kolei dla pracodawcy jest to bardzo ważny aspekt wyróżniający go na rynku pracy, jak również budujący przywiązanie pracownika do firmy. Dlatego w ofercie posiadamy zarówno rozwiązania szyte na miarę z wykorzystaniem kart prepaid, jak i te bardziej uniwersalne, oferowane przez największych dostawców kart benefitowych, jak Sodexo czy Edenred.

 

Zalety dofinansowania dla pracowników

Zadowolony pracownik

to realny benefit, który pracownik jest w stanie odczuć na własnym portfelu i który wyróżnia Cię na rynku pracy

Brak sztywnych opłat

płacisz tylko za faktycznie pobrane przez pracownika produkty, bez określonego abonamentu

Świadczenie bez podatku

nawet do 300 zł dofinansowania miesięcznie dla każdego pracownika zwolnione z opłacania składek ZUS

Elastyczność wprowadzania zmian

za pomocą wiadomości e-mail dodasz, usuniesz lub zmienisz kwotę na karcie, a efekty będą widoczne w 24h

Chcesz wprowadzić karty Prepaid?

Dedykowane karty prepaid pozwolą pracownikom na zakup produktów spożywczych w automatach podczas pracy. Pracodawca ma możliwość selekcji asortymentu objętego dofinansowaniem, wybierając np. tylko napoje gorące. Coraz chętniej wprowadzane są dotacje dań obiadowych, co jest świetnym rozwiązaniem dla zakładów, które nie mogą sobie pozwolić na prowadzenie kantyny. Często jesteśmy w stanie zintegrować istniejące już karty pracownicze z naszym systemem, dzięki czemu pracownik nie musi dbać o kolejną kartę.

Używasz już systemu Edenred?

W Twojej firmie funkcjonuje system Edenred? W całej sieci automatów AsVending posiadacze kart zapłacą nimi za swoje zakupy w maszynach. Tym samym Twoi pracownicy zyskają łatwy dostęp do kolejnych punktów, w których mogą zrealizować przyznane im świadczenia.

Masz już system SODEXO?

Przedpłacona karta podarunkowa Sodexo to jedna z najbardziej popularnych form benefitu wręczanego pracownikom. Jeżeli w Twojej firmie pracownicy są posiadaczami takich kart, z pewnością ucieszy ich fakt, że zapłacą nimi w naszych automatach. Akceptujemy zarówno bony Podarunkowe, Premiowe, Żywieniowe jak i Gold.

Nasi klienci

Znajdź czego szukasz
Chcę:

Kliknij w jedną z poniższych opcji i przejdź dalej.