Masz pytania?
Znajdź odpowiedzi!

Poniżej znajduje się lista często zadawanych nam pytań. Być może znajdziesz tutaj nurtujące Cię zagadnienia.

Czy mogę mieć automat vendingowy z własną grafiką?

Tak, jesteśmy elastyczni i otwarci na dopasowywanie naszych rozwiązań do oczekiwań klienta, dlatego istnieje możliwość przygotowania grafiki na automat na zamówienie, aby pasowała ona do indywidualnych preferencji czy wystroju wnętrza. Mamy również gotowe, standardowe brandy maszyn, które doskonale sprawdzają się w wielu lokalizacjach.

Jeżeli zdecyduję się na automat vendingowy w firmie, czy zapłacę za jego montaż?

Prowadzimy darmowy montaż automatów vendingowych, gwarantując naszym klientom wygodę i kompleksową obsługę bez dodatkowych kosztów.

Jak często mój automat vendingowy będzie napełniany?

Częstotliwość uzupełniania automatu vendingowego zależy od wielu czynników, w tym od pojemności maszyny, rodzaju oferowanych produktów, a także od częstości ich sprzedaży. Harmonogram dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta i jego biznesu. Dzięki systemom telemetrycznym nasi koordynatorzy widzą, jak często zachodzi potrzeba uzupełniania urządzenia i na bieżąco planują wizyty dostawców. W efekcie Twój automat będzie regularnie zaopatrywany w niezbędne produkty.

Czy automat vendingowy musi być podłączony do wody?

Nie, automat vendingowy nie zawsze musi być podłączony do wody. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu różnych automatów, uwzględniając indywidualne potrzeby klienta oraz możliwość konfiguracji, przykładowo w zależności od możliwości podłączenia do źródła wody. Dzięki temu zapewniamy kompleksowe rozwiązania dostosowane do specyfiki danego miejsca.

Jaki automat vendingowy jest najlepszy do firmy?

W zależności od potrzeb będzie to za każdym razem inny model. Dobór uwarunkowany jest między innymi liczbą klientów, dostępnością przestrzeni, rodzajem produktów i innymi czynnikami. Nasi specjaliści pomogą dopasować optymalne rozwiązanie do konkretnych warunków i oczekiwań.

Kto ponosi koszty za zniszczone automaty vendingowe?

Firma As Vending ponosi koszty za zniszczone automaty vendingowe wynikające z normalnego użytkowania lub zdarzeń losowych. W przypadku zniszczeń wynikających z działania osób trzecich, odpowiedzialność za naprawę spoczywa na osobach lub podmiotach, które spowodowały szkody.

Czy automaty vendingowe zajmują dużo miejsca?

Automaty vendingowe są zaprojektowane w sposób umożliwiający ich umieszczenie w różnych przestrzeniach, zarówno w pomieszczeniach biurowych, na korytarzach, jak i w punktach o dużym natężeniu ruchu. Nasze modele automatów są zróżnicowane pod względem wielkości, przy czym nie zajmują one dużo miejsca. Oferujemy zarówno kompaktowe maszyny do ustawienia na blacie, jak i znacznie większe do montażu na posadzce. Dzięki temu mogą być one dostosowane do różnorodnych miejsc, co przekłada się na komfortowe i efektywne korzystanie z usług vendingowych.

Czy naprawiacie automaty vendingowe?

Tak, w razie potrzeby nasza firma świadczy usługi naprawy automatów vendingowych w ramach kompleksowej obsługi klienta. Nie prowadzimy jednak napraw maszyn innych niż nasze.

Ile kosztują automaty vendingowe?

Cena maszyn różni się w zależności od stopnia ich zaawansowania. Maszyny z wbudowanym młynkiem i zaparzaczem kawy bądź z ekranem dotykowym kosztują więcej niż wersje bez tych komponentów.

Czy macie nowoczesne automaty vendingowe w swojej ofercie?

Tak, nasza oferta obejmuje nowoczesne automaty vendingowe, które podlegają stałej kontroli i są zarządzane przez inteligentne rozwiązania chmurowe. Dostarczamy urządzenia, które są regularnie audytowane, a także posiadają zdalne funkcje zarządzania i monitorowania. Dodatkowo umożliwiamy płatności za pomocą kart płatniczych oraz kart pracowniczych, gwarantując wygodę transakcji dla użytkowników.

Czy oferujecie tylko automaty vendingowe, czy coś jeszcze?

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę automatów vendingowych, która obejmuje ich instalację, zaopatrzenie oraz konserwację. Oprócz tego zapewniamy różnorodne usługi związane z maszynami, takie jak wsparcie techniczne, monitorowanie oraz zaopatrzenie w produkty spożywcze i napoje. Naszym wyróżnikiem jest również inteligentny system zarządzania oparty o chmurę – więcej na jego temat można przeczytać w zakładce oferta.

Czy można od was kupić automaty vendingowe?

Naszą specjalnością jest szeroki zakres nowoczesnych automatów vendingowych do wynajmu lub dzierżawy. W ofercie posiadamy również starsze maszyny na sprzedaż.

Czy wasze maszyny sprzedają kanapki z automatu i dania gotowe na wynos?

Tak, maszyny oferują zarówno kanapki, jak i dania gotowe dostępne dla klientów na wynos. Nasza oferta wyróżnia się różnorodnością posiłków gotowych do zabrania ze sobą, gwarantując szybki i wygodny dostęp do świeżych potraw.

Jakie są rodzaje kanapek z automatu?

Dostarczamy różnorodne kanapki, przy czym ich oferta jest zmienna. Nasze menu oferuje rozmaite opcje, począwszy od świeżych bułek w wersji mięsnej i wegetariańskiej, przez pożywne bagietki ze smacznymi dodatkami, aż do kanapek z wielu rodzajów pieczywa. W celu uzyskania dokładnych informacji skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Jakiej firmy kanapki z automatu można dostać w waszych maszynach?

Kanapki dostępne w naszych maszynach pochodzą głównie od firmy Appetito, której proces produkcyjny i jakość półproduktów zostały przez nas dokładnie sprawdzone. Przygotowywanie posiłków odbywa się pod okiem specjalistów, którzy dbają o najwyższe standardy higieny.

Czy kanapki z automatu lub dania gotowe sprawdzają się w firmie?

Tak, kanapki z automatu oraz dania gotowe stanowią korzystne rozwiązanie dla każdej firmy, ponieważ pozwalają na szybki, wygodny i całodobowy dostęp do zróżnicowanych posiłków. Oferowane przez nas produkty są doskonałym rozwiązaniem dla pracowników, ponieważ umożliwiają ich łatwe zakupienie bez konieczności opuszczania miejsca pracy.

Czy oferujecie dania gotowe lub kanapki z automatu?

Tak, nasza oferta obejmuje zarówno dania gotowe, jak i różnorodne rodzaje kanapek z automatu. Maszyny te gwarantują szybki dostęp do wielu potraw, dzięki czemu każdy klient znajdzie wśród nich coś smacznego dla siebie.

Jakie są najlepsze kanapki z automatu w waszej ofercie?

Nasze automaty z kanapkami prezentują ich rozmaite rodzaje, zapewniając jednocześnie stałą świeżość oraz wysoką jakość produktów. Wszystkie z nich są starannie przygotowywane, aby zaspokoić zróżnicowane preferencje smakowe klientów. Dostępne są w nich świeże, pożywne kanapki, bagietki i bułki w wersji mięsnej i wegetariańskiej, na przykład z kurczakiem, warzywami, nuggetsami, salami, kurczakiem grillowanym, kiełbasą oraz jajkiem. Do ich przygotowywania zawsze wykorzystujemy najlepszej jakości pieczywo.

Czy automat z kanapkami w szkole lub na uczelni może zastąpić bufet lub sklepik?

Automat z kanapkami w szkole lub na uczelni stanowi doskonałe uzupełnienie bufetu lub sklepiku, oferując szybkie, wygodne i zdrowe produkty. Posiada unikatowe zalety i sprawdza się szczególnie jako praktyczne rozwiązanie w sytuacji, kiedy nie mamy czasu na dłuższy obiad. Zapewnia on dzięki temu błyskawiczny dostęp do smakowitych posiłków pomiędzy zajęciami.

Czy instalowaliście już automat z kanapkami w szkole lub na uczelni?

Tak, nasze automaty z kanapkami zostały zainstalowane zarówno w szkołach, jak i na uczelniach, dostarczając szybkie i wygodne posiłki dla uczniów i studentów.

Czy automat z kanapkami jest dobrze przystosowany do przechowywania żywności?

Tak, nasze automaty jest odpowiednio zaprojektowane do przechowywania żywności. Panują w nich specjalne warunki chłodnicze, dzięki czemu utrzymują one stale odpowiednią temperaturę, co pomaga w zachowaniu świeżości i wysokiej jakości produktów spożywczych.

Jakie produkty oferuje Wasz automat z kanapkami i daniami?

Nasz automat oferuje kanapki oraz dania obiadowe, w tym świeże bułki i bagietki w wersji mięsnej i wegetariańskiej z różnymi składnikami, takimi jak kurczak, warzywa, nuggetsy, salami, kurczak grillowany, kiełbasa i jajko. Dodatkowo proponujemy gotowe dania "od ręki", które mają rozmaite smaki. Wszystkie posiłki są przygotowywane z dbałością o jakość i świeżość.

Czy jeżeli w firmie jest kantyna, dodatkowy automat z jedzeniem ma sens?

Tak, dodatkowy automat z jedzeniem ma sens, nawet jeśli firma posiada kantynę, ponieważ zapewnia pracownikom szybki dostęp do posiłków. Jest on dostępny przez całą dobę oraz oferuje większą różnorodność produktów, a przy tym eliminuje konieczność oczekiwania w kolejkach w przypadku dużej liczby pracowników. Automat z jedzeniem może być więc praktycznym uzupełnieniem kantyny, zapewniając załodze większą elastyczność i wygodę w dostępie do posiłków i przekąsek.

Czy automat z jedzeniem oferuje zdrową żywność?

Tak, nasze automaty z jedzeniem oferują zdrową żywność, między innymi są to batoniki fitness, sałatki, kanapki oraz produkty bez dodatku cukru, dzięki czemu mogą one zaspokoić potrzeby osób poszukujących produktów dopasowanych do zdrowego trybu życia.

Czy automat z jedzeniem z waszej oferty serwuje gorące posiłki?

Nie, automaty z naszej oferty nie serwują gorących posiłków, ale posiadamy w ofercie produkty gotowe do podgrzania, na przykład w firmowej mikrofalówce. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się ciepłymi posiłkami w dowolnym momencie, gdy tylko mają na nie ochotę.

Czy automat z jedzeniem nadaje się do każdej lokalizacji?

Tak, automaty z jedzeniem są wszechstronnym rozwiązaniem i nadają się do każdej lokalizacji. Mogą być umieszczone w miejscach pracy, biurach, zakładach produkcyjnych, centrach handlowych, szkołach, uczelniach, szpitalach, dworcach czy stacjach kolejowych. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji i możliwości dostosowania do różnych rodzajów żywności automaty vendingowe są elastycznym rozwiązaniem, które może zaspokoić potrzeby klientów w wielu punktach.

Czym dokładnie jest vending?

Vending to w pełni zautomatyzowana forma zaopatrzenia ludzi w produkty, których w danym momencie potrzebują poprzez specjalne automaty. Te nowoczesne, ciekawie zaprojektowane i wygodne w użyciu urządzenia, zapewniają atrakcyjną dystrybucję produktu w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu. Vending oszczędza Twój czas, pozwala zminimalizować koszty, maksymalnie wykorzystać przestrzeń, a przede wszystkim precyzyjnie dotrzeć do indywidualnych klientów.

Ile kosztuje automat vendingowy?

Wszystkie oferowane przez nas automaty, jak i świadczone usługi są bezpłatne w ramach naszego pełnego programu usług. Maszyny Impuls Group są instalowane, magazynowane i naprawiane bez żadnych kosztów. Odwiedź naszą stronę dotyczącą współpracy, aby uzyskać więcej informacji na temat dzierżawy lub wynajmu automatu sprzedającego.

Jak często mój automat będzie napełniany?

Automaty są napełniane w zależności od ilości sprzedaży - im więcej maszyna sprzedaje, tym częstsze mogą okazać się dodatkowe wizyty. Jesteśmy na to w pełni gotowi. Na ocenę wymaganej częstotliwości wizyt u dostawcy pozwala nam inteligentny system wbudowany w każdą maszynę, alarmujący o takiej potrzebie.

Przeczytaj więcej o naszym inteligentnym systemie płatności i monitorowania bądź skontaktuj się z nami w razie dodatkowych pytań.

Jakie obszary kraju obsługuje AsVending

Możemy umieścić automaty w dowolnie wybranym miejscu w całej Polsce. Impuls Group działa we wszystkich 16 województwach, zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych.

Sprawdź naszą mapę i skontaktuj się z siedzibą odpowiedzialną za Twój region bądź zadzwoń na ogólną infolinię i dowiedz się więcej.

Jak obsługiwane są zwroty kosztów i naprawy?

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest dostępne pod numerem telefonu znajdującym się w prawym górnym rogu na każdym z naszych automatów. W zależności od regionu, numer ten będzie się różnił. Każdy z numerów można znaleźć także za pomocą zakładki kontakt.

Skontaktuj się z nami w dogodny sposób, za pośrednictwem naszego facebooka, dzwoniąc do nas we wskazanych godzinach bądź pisząc maila (biuro@impulsgroup.pl), by zgłosić problem lub uzyskać zwrot niesłusznie pobranej kwoty.

Reklamacja musi zawierać: lokalizację, w której ta sytuacja miała miejsce, numer automatu oraz opis zdarzenia. Pamiętaj jednak, że zgłoszenie musi mieć miejsce w dniu wystąpienia incydentu (lub w następny dzień, jeżeli zdarzenie nastąpiło poza godzinami pracy Biura Obsługi). Większość napraw jest wykonywana w ciągu 1-2 dni roboczych, w zależności od problemu. Zwroty pieniędzy natomiast są zazwyczaj rozwiązywane od ręki, zaraz po pozytywnej weryfikacji problemu w systemie transakcji.

Jak długo trwa instalacja automatu sprzedającego?

Czas potrzebny na zainstalowanie automatu zajmuje od kilku do kilkunastu dni roboczych. Proces ten wygląda następująco:

Krok 1: Odbędziemy pierwszą niezobowiązującą rozmowę (zwykle telefoniczną) w celu ustalenia podstawowych faktów.
Krok 2: Umówimy się na spotkanie, aby przedstawiciel osobiście mógł zobaczyć miejsce, omówić Twoje potrzeby i doradzić rozwiązania.
Krok 3: Przygotujemy maszynę według wskazanych wytycznych.
Krok 4: Gdy automat zostanie dostosowany, Klient dostanie informację o tym, że montażysta wybiera się do niego zainstalować maszynę we wcześniej wskazanym miejscu.
Krok 5: Gdy sprawdzisz, czy wszystkie ustalenia zostały dotrzymane, podpiszemy umowę.

Czy automaty vendingowe mogą stać wszędzie?

Są miejsca gdzie sprawdzą się one lepiej, a są takie gdzie ich obsługa będzie nierentowna. Nasz doradca podpowie Ci najlepsze rozwiązanie.

Czy automaty z jedzeniem nadają się do każdej lokalizacji?

Automaty z kanapkami i daniami sprawdzają się tylko w wybranych lokalizacjach. Jeżeli wahasz się nad tym, czy w Twojej lokalizacji takie urządzenie by się sprawdziło, napisz do nas lub zadzwoń. Już kilka pytań o lokalizację pozwoli nam  to określić.

Czy jeżeli w firmie jest kantyna, dodatkowy automat z jedzeniem ma sens?

Tak, stanowi on uzupełnienie oferty stołówki czy kantyny. Często wspomaga pracowników w godzinach, w których firmowa kantyna już nie funkcjonuje.

Jak często uzupełniany jest automat z jedzeniem?

Mamy wgląd w zatowarowanie automatów i uzupełniamy je zawsze gdy ich uzupełnienie spada poniżej granicznego poziomu.

Czy automat do kawy na monety można obsługiwać samemu?

Aby maszyny sprawnie działały należy je właściwie czyścić i serwisować. W tym celu przyda się specjalistyczna wiedza techniczna jak i w zakresie metod parzenia kawy i odpowiednich parametrów.

Tak, jesteśmy elastyczni i otwarci na dopasowywanie naszych rozwiązań do oczekiwań klienta, dlatego istnieje możliwość przygotowania grafiki na automat na zamówienie, aby pasowała ona do indywidualnych preferencji czy wystroju wnętrza. Mamy również gotowe, standardowe brandy maszyn, które doskonale sprawdzają się w wielu lokalizacjach.

Prowadzimy darmowy montaż automatów vendingowych, gwarantując naszym klientom wygodę i kompleksową obsługę bez dodatkowych kosztów.

Częstotliwość uzupełniania automatu vendingowego zależy od wielu czynników, w tym od pojemności maszyny, rodzaju oferowanych produktów, a także od częstości ich sprzedaży. Harmonogram dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta i jego biznesu. Dzięki systemom telemetrycznym nasi koordynatorzy widzą, jak często zachodzi potrzeba uzupełniania urządzenia i na bieżąco planują wizyty dostawców. W efekcie Twój automat będzie regularnie zaopatrywany w niezbędne produkty.

Nie, automat vendingowy nie zawsze musi być podłączony do wody. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu różnych automatów, uwzględniając indywidualne potrzeby klienta oraz możliwość konfiguracji, przykładowo w zależności od możliwości podłączenia do źródła wody. Dzięki temu zapewniamy kompleksowe rozwiązania dostosowane do specyfiki danego miejsca.

W zależności od potrzeb będzie to za każdym razem inny model. Dobór uwarunkowany jest między innymi liczbą klientów, dostępnością przestrzeni, rodzajem produktów i innymi czynnikami. Nasi specjaliści pomogą dopasować optymalne rozwiązanie do konkretnych warunków i oczekiwań.

Firma As Vending ponosi koszty za zniszczone automaty vendingowe wynikające z normalnego użytkowania lub zdarzeń losowych. W przypadku zniszczeń wynikających z działania osób trzecich, odpowiedzialność za naprawę spoczywa na osobach lub podmiotach, które spowodowały szkody.

Automaty vendingowe są zaprojektowane w sposób umożliwiający ich umieszczenie w różnych przestrzeniach, zarówno w pomieszczeniach biurowych, na korytarzach, jak i w punktach o dużym natężeniu ruchu. Nasze modele automatów są zróżnicowane pod względem wielkości, przy czym nie zajmują one dużo miejsca. Oferujemy zarówno kompaktowe maszyny do ustawienia na blacie, jak i znacznie większe do montażu na posadzce. Dzięki temu mogą być one dostosowane do różnorodnych miejsc, co przekłada się na komfortowe i efektywne korzystanie z usług vendingowych.

Tak, w razie potrzeby nasza firma świadczy usługi naprawy automatów vendingowych w ramach kompleksowej obsługi klienta. Nie prowadzimy jednak napraw maszyn innych niż nasze.

Cena maszyn różni się w zależności od stopnia ich zaawansowania. Maszyny z wbudowanym młynkiem i zaparzaczem kawy bądź z ekranem dotykowym kosztują więcej niż wersje bez tych komponentów.

Tak, nasza oferta obejmuje nowoczesne automaty vendingowe, które podlegają stałej kontroli i są zarządzane przez inteligentne rozwiązania chmurowe. Dostarczamy urządzenia, które są regularnie audytowane, a także posiadają zdalne funkcje zarządzania i monitorowania. Dodatkowo umożliwiamy płatności za pomocą kart płatniczych oraz kart pracowniczych, gwarantując wygodę transakcji dla użytkowników.

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę automatów vendingowych, która obejmuje ich instalację, zaopatrzenie oraz konserwację. Oprócz tego zapewniamy różnorodne usługi związane z maszynami, takie jak wsparcie techniczne, monitorowanie oraz zaopatrzenie w produkty spożywcze i napoje. Naszym wyróżnikiem jest również inteligentny system zarządzania oparty o chmurę – więcej na jego temat można przeczytać w zakładce oferta.

Naszą specjalnością jest szeroki zakres nowoczesnych automatów vendingowych do wynajmu lub dzierżawy. W ofercie posiadamy również starsze maszyny na sprzedaż.

Tak, maszyny oferują zarówno kanapki, jak i dania gotowe dostępne dla klientów na wynos. Nasza oferta wyróżnia się różnorodnością posiłków gotowych do zabrania ze sobą, gwarantując szybki i wygodny dostęp do świeżych potraw.

Dostarczamy różnorodne kanapki, przy czym ich oferta jest zmienna. Nasze menu oferuje rozmaite opcje, począwszy od świeżych bułek w wersji mięsnej i wegetariańskiej, przez pożywne bagietki ze smacznymi dodatkami, aż do kanapek z wielu rodzajów pieczywa. W celu uzyskania dokładnych informacji skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Kanapki dostępne w naszych maszynach pochodzą głównie od firmy Appetito, której proces produkcyjny i jakość półproduktów zostały przez nas dokładnie sprawdzone. Przygotowywanie posiłków odbywa się pod okiem specjalistów, którzy dbają o najwyższe standardy higieny.

Tak, kanapki z automatu oraz dania gotowe stanowią korzystne rozwiązanie dla każdej firmy, ponieważ pozwalają na szybki, wygodny i całodobowy dostęp do zróżnicowanych posiłków. Oferowane przez nas produkty są doskonałym rozwiązaniem dla pracowników, ponieważ umożliwiają ich łatwe zakupienie bez konieczności opuszczania miejsca pracy.

Tak, nasza oferta obejmuje zarówno dania gotowe, jak i różnorodne rodzaje kanapek z automatu. Maszyny te gwarantują szybki dostęp do wielu potraw, dzięki czemu każdy klient znajdzie wśród nich coś smacznego dla siebie.

Nasze automaty z kanapkami prezentują ich rozmaite rodzaje, zapewniając jednocześnie stałą świeżość oraz wysoką jakość produktów. Wszystkie z nich są starannie przygotowywane, aby zaspokoić zróżnicowane preferencje smakowe klientów. Dostępne są w nich świeże, pożywne kanapki, bagietki i bułki w wersji mięsnej i wegetariańskiej, na przykład z kurczakiem, warzywami, nuggetsami, salami, kurczakiem grillowanym, kiełbasą oraz jajkiem. Do ich przygotowywania zawsze wykorzystujemy najlepszej jakości pieczywo.

Automat z kanapkami w szkole lub na uczelni stanowi doskonałe uzupełnienie bufetu lub sklepiku, oferując szybkie, wygodne i zdrowe produkty. Posiada unikatowe zalety i sprawdza się szczególnie jako praktyczne rozwiązanie w sytuacji, kiedy nie mamy czasu na dłuższy obiad. Zapewnia on dzięki temu błyskawiczny dostęp do smakowitych posiłków pomiędzy zajęciami.

Tak, nasze automaty z kanapkami zostały zainstalowane zarówno w szkołach, jak i na uczelniach, dostarczając szybkie i wygodne posiłki dla uczniów i studentów.

Tak, nasze automaty jest odpowiednio zaprojektowane do przechowywania żywności. Panują w nich specjalne warunki chłodnicze, dzięki czemu utrzymują one stale odpowiednią temperaturę, co pomaga w zachowaniu świeżości i wysokiej jakości produktów spożywczych.

Nasz automat oferuje kanapki oraz dania obiadowe, w tym świeże bułki i bagietki w wersji mięsnej i wegetariańskiej z różnymi składnikami, takimi jak kurczak, warzywa, nuggetsy, salami, kurczak grillowany, kiełbasa i jajko. Dodatkowo proponujemy gotowe dania "od ręki", które mają rozmaite smaki. Wszystkie posiłki są przygotowywane z dbałością o jakość i świeżość.

Tak, dodatkowy automat z jedzeniem ma sens, nawet jeśli firma posiada kantynę, ponieważ zapewnia pracownikom szybki dostęp do posiłków. Jest on dostępny przez całą dobę oraz oferuje większą różnorodność produktów, a przy tym eliminuje konieczność oczekiwania w kolejkach w przypadku dużej liczby pracowników. Automat z jedzeniem może być więc praktycznym uzupełnieniem kantyny, zapewniając załodze większą elastyczność i wygodę w dostępie do posiłków i przekąsek.

Tak, nasze automaty z jedzeniem oferują zdrową żywność, między innymi są to batoniki fitness, sałatki, kanapki oraz produkty bez dodatku cukru, dzięki czemu mogą one zaspokoić potrzeby osób poszukujących produktów dopasowanych do zdrowego trybu życia.

Nie, automaty z naszej oferty nie serwują gorących posiłków, ale posiadamy w ofercie produkty gotowe do podgrzania, na przykład w firmowej mikrofalówce. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się ciepłymi posiłkami w dowolnym momencie, gdy tylko mają na nie ochotę.

Tak, automaty z jedzeniem są wszechstronnym rozwiązaniem i nadają się do każdej lokalizacji. Mogą być umieszczone w miejscach pracy, biurach, zakładach produkcyjnych, centrach handlowych, szkołach, uczelniach, szpitalach, dworcach czy stacjach kolejowych. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji i możliwości dostosowania do różnych rodzajów żywności automaty vendingowe są elastycznym rozwiązaniem, które może zaspokoić potrzeby klientów w wielu punktach.

Vending to w pełni zautomatyzowana forma zaopatrzenia ludzi w produkty, których w danym momencie potrzebują poprzez specjalne automaty. Te nowoczesne, ciekawie zaprojektowane i wygodne w użyciu urządzenia, zapewniają atrakcyjną dystrybucję produktu w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu. Vending oszczędza Twój czas, pozwala zminimalizować koszty, maksymalnie wykorzystać przestrzeń, a przede wszystkim precyzyjnie dotrzeć do indywidualnych klientów.

Wszystkie oferowane przez nas automaty, jak i świadczone usługi są bezpłatne w ramach naszego pełnego programu usług. Maszyny Impuls Group są instalowane, magazynowane i naprawiane bez żadnych kosztów. Odwiedź naszą stronę dotyczącą współpracy, aby uzyskać więcej informacji na temat dzierżawy lub wynajmu automatu sprzedającego.

Automaty są napełniane w zależności od ilości sprzedaży - im więcej maszyna sprzedaje, tym częstsze mogą okazać się dodatkowe wizyty. Jesteśmy na to w pełni gotowi. Na ocenę wymaganej częstotliwości wizyt u dostawcy pozwala nam inteligentny system wbudowany w każdą maszynę, alarmujący o takiej potrzebie.

Przeczytaj więcej o naszym inteligentnym systemie płatności i monitorowania bądź skontaktuj się z nami w razie dodatkowych pytań.

Możemy umieścić automaty w dowolnie wybranym miejscu w całej Polsce. Impuls Group działa we wszystkich 16 województwach, zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych.

Sprawdź naszą mapę i skontaktuj się z siedzibą odpowiedzialną za Twój region bądź zadzwoń na ogólną infolinię i dowiedz się więcej.

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest dostępne pod numerem telefonu znajdującym się w prawym górnym rogu na każdym z naszych automatów. W zależności od regionu, numer ten będzie się różnił. Każdy z numerów można znaleźć także za pomocą zakładki kontakt.

Skontaktuj się z nami w dogodny sposób, za pośrednictwem naszego facebooka, dzwoniąc do nas we wskazanych godzinach bądź pisząc maila (biuro@impulsgroup.pl), by zgłosić problem lub uzyskać zwrot niesłusznie pobranej kwoty.

Reklamacja musi zawierać: lokalizację, w której ta sytuacja miała miejsce, numer automatu oraz opis zdarzenia. Pamiętaj jednak, że zgłoszenie musi mieć miejsce w dniu wystąpienia incydentu (lub w następny dzień, jeżeli zdarzenie nastąpiło poza godzinami pracy Biura Obsługi). Większość napraw jest wykonywana w ciągu 1-2 dni roboczych, w zależności od problemu. Zwroty pieniędzy natomiast są zazwyczaj rozwiązywane od ręki, zaraz po pozytywnej weryfikacji problemu w systemie transakcji.

Czas potrzebny na zainstalowanie automatu zajmuje od kilku do kilkunastu dni roboczych. Proces ten wygląda następująco:

Krok 1: Odbędziemy pierwszą niezobowiązującą rozmowę (zwykle telefoniczną) w celu ustalenia podstawowych faktów.
Krok 2: Umówimy się na spotkanie, aby przedstawiciel osobiście mógł zobaczyć miejsce, omówić Twoje potrzeby i doradzić rozwiązania.
Krok 3: Przygotujemy maszynę według wskazanych wytycznych.
Krok 4: Gdy automat zostanie dostosowany, Klient dostanie informację o tym, że montażysta wybiera się do niego zainstalować maszynę we wcześniej wskazanym miejscu.
Krok 5: Gdy sprawdzisz, czy wszystkie ustalenia zostały dotrzymane, podpiszemy umowę.

Są miejsca gdzie sprawdzą się one lepiej, a są takie gdzie ich obsługa będzie nierentowna. Nasz doradca podpowie Ci najlepsze rozwiązanie.

Automaty z kanapkami i daniami sprawdzają się tylko w wybranych lokalizacjach. Jeżeli wahasz się nad tym, czy w Twojej lokalizacji takie urządzenie by się sprawdziło, napisz do nas lub zadzwoń. Już kilka pytań o lokalizację pozwoli nam  to określić.

Tak, stanowi on uzupełnienie oferty stołówki czy kantyny. Często wspomaga pracowników w godzinach, w których firmowa kantyna już nie funkcjonuje.

Mamy wgląd w zatowarowanie automatów i uzupełniamy je zawsze gdy ich uzupełnienie spada poniżej granicznego poziomu.

Aby maszyny sprawnie działały należy je właściwie czyścić i serwisować. W tym celu przyda się specjalistyczna wiedza techniczna jak i w zakresie metod parzenia kawy i odpowiednich parametrów.

Znajdź czego szukasz
Chcę:

Kliknij w jedną z poniższych opcji i przejdź dalej.