Kanapki i dania
pod ręką,
od ręki

Codzienny wybór dań i kanapek zapewniających konsumentom zaspokojenie potrzeb „tu i teraz” oraz całodobowa dystrybucja posiłków odbywająca się w sposób szybki i wygodny. Mamy rozwiązania dla Ciebie!

W automatach AsVending znajdują się najróżniejsze rodzaje kanapek i dań obiadowych firmy Appetito. Są to produkty doskonale przystosowane do sprzedaży w automatach vendingowych. Spełniają one najważniejsze dla nas kryteria: są świeże, z użyciem wysokiej jakości produktów oraz dzięki profesjonalnej linii produkcyjnej – właściwie przygotowywane, pakowane i przechowywane. To daje nam gwarancję, że oferujemy w maszynach to, co najlepsze.

Co wyróżnia produkty
w naszych automatach?

Pakowanie bez konserwantów

z użyciem atmosfery ochronnej, w opakowaniach barierowych

Profesjonalna linia produkcyjna

spełniająca wszystkie normy higieniczne, pozwalająca produkować ćwierć miliona kanapek miesięcznie

Składniki od certyfikowanych dostawców

cykliczne dostawy składników od lokalnych przedsiębiorców - pieczywo dostarczane kilka razy dziennie z pobliskiej piekarni

Skrupulatna kontrola jakości produktów

badania mikrobiologiczne oraz organoleptyczne wyrobów gotowych i użytych surowców wykonywane przez wewnętrzny dział jakości

Nie tylko pyszne jedzenie Appetito

Gotowe kanapki i dania obiadowe z produkcji trafiają do magazynu, gdzie są przechowywane w odpowiednich warunkach chłodniczych. Jeszcze tego samego dnia zostają dostarczone do automatów pojazdami specjalnie przystosowanymi do przewozu żywności. Dedykowane maszyny umożliwiają wybór dowolnego dania czy kanapki z różnorodnej gamy dostępnych smaków. Wewnątrz automatu utrzymywana jest odpowiednia temperatura, co gwarantuje prawidłowe przechowywanie produktów.

To rozwiązanie jest cenione szczególnie przez firmy, które nie mają dużej przestrzeni na stołówkę pracowniczą. Zakup wybranego produktu z automatu zajmuje zaledwie kilka sekund, co pozwala na pełne wykorzystanie przerwy, a całodobowy dostęp do posiłków może okazać się szczególnie pomocny dla pracowników zmiany nocnej czy zostających na nadgodziny.

Dowiedz się więcej o firmie Appetito

Nasi klienci

Znajdź czego szukasz
Chcę:

Kliknij w jedną z poniższych opcji i przejdź dalej.