Automaty
z napojami i jedzeniem

Kiedy przychodzi niespodziewany głód, szybkim ratunkiem okazuje się automat z przekąskami. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na batonik musli, zimny napój, słoną przekąskę, czy sycącą kanapkę, dobrze zaopatrzona maszyna oferuje różnorodność przez całą dobę i bez potrzeby zatrudniania dodatkowego personelu.

"Wartość żywności zależy od tego jak dobrze smakuje."

Zadbaj o zadowolenie swoich pracowników, dając im wiodący w branży wybór przekąsek i napojów najlepszych marek za naciśnięciem jednego przycisku. My zadbamy o regularne uzupełnienie, różnorodność i tylko znakomite produkty.

W naszej ofercie zawierają się zgrabne urządzenia z artykułami gastronomicznymi (i nie tylko) dla firm z sektora MŚP, ale i bardzo rozbudowane rozwiązania żywnościowe dla dużych biurowców. Maszyny wniosą do firmy szybką obsługę, a także wywołają uśmiech na twarzach pracowników i utrzymają ich w dobrej kondycji w pracy. To rozwiązanie z pewnością będzie stanowiło wartość dodaną dla Twoich pracowników.

Na co możesz liczyć?

Znane marki produktów

Sięgaj po ulubione pozycje produktowe prosto od największych producentów. Korzystaj z wyjątkowych edycji limitowanych czasowo, mając do nich natychmiastowy dostęp w maszynach.

Unikalność i dopasowanie

Postaw na nasz smart system i dostarcz produkty adekwatne do upodobań pracowników i gości w Twojej lokalizacji. Będziemy monitorować i reagować na zachowania zakupowe w Twoim automacie.

Wygodny partner

Zapewnij sobie całodobowy dostęp do żywności bez względu na nagłe sytuacje. Sięgaj po chłodne napoje w lato, po kanapkę gdy zapomniałeś jej z domu, po coś słodkiego gdy tego potrzebujesz.

Otwartość na rozwiązania

Chcesz zapewnić pracownikom benefity pozapłacowe np. dofinansować cyklicznie posiłki bądź napoje? Wspólne znajdziemy wygodną dla Ciebie formę.

Kompleksowe
wsparcie

Zapewnimy dostęp do najpotrzebniejszych produktów, jak kanapki i dania gotowe bądź integrację automatu z systemami kart pracowniczych. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą.

Rodzaje
automatów


Witryna do przekąsek i napojów zimnych

Witryna z windą do napojów zimnych

Witryna do dań i kanapek

Automat obrotowy do dań i kanapek

Partnerzy

Znajdź czego szukasz
Chcę:

Kliknij w jedną z poniższych opcji i przejdź dalej.