Dodatkowe rozwiązania
Przyjrzyj się im bliżej

Potrzebujesz firmy, która nadąża za potrzebami zmieniającego się świata - i my to rozumiemy! Chcemy zapewnić Ci kompleksową obsługę dlatego wprowadzamy kolejne rozwiązania, byś widział w nas wartościowego partnera!

Dopasowana oferta łączy elementy uniwersalne i sprawdzone oraz otwartość na poszukiwanie rozwiązań odpowiednich dla danego miejsca. Nasza propozycja to nie tylko nowoczesne automaty z jedzeniem, napojami i najbardziej lubianymi w danym miejscu produktami. To także szereg niezawodnych dodatków, które zapewniamy każdemu naszemu klientowi w standardzie.

Możesz na nas liczyć i spodziewać się dostosowania do indywidualnych potrzeb Twojego miejsca. Naturalnym jest, że obsługa automatów w firmie będzie znacząco różniła się od tej w miejscach otwartych, gdyż miejsca te mają zupełnie inne potrzeby i wymagania.

Zabudowy wewnętrzne i zewnętrzne

Zabudowa automatów to maksymalna funkcjonalność na minimalnej zajmowanej powierzchni. Estetyczna modułowa konstrukcja pozwala na dopasowanie zabudowy do ilości urządzeń, a specjalne dostosowania umożliwiają postawienie jej zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Umieszczone w niej logo firmy, w której się znajduje, dodaje lokalizacji prestiżu.

Zabudowa wewnętrzna doskonale sprawdza się na stołówkach pracowniczych dużych fabryk, gdzie automaty stanowią eleganckie tło współgrające z wystrojem całej kantyny. Elastyczna konstrukcja umożliwia pełne dopasowanie do danej przestrzeni, jak również wprowadzenie kompatybilnego stanowiska do segregacji śmieci czy zabudowanych mikrofalówek.

Zabudowa zewnętrzna natomiast to bezpieczna, bezobsługowa konstrukcja, która świetnie sprawdzi się na lotniskach, uczelniach, w parkach, czy obiektach sportowych.

Płatności zbliżeniowe

W każdym automacie AsVending znajdują się terminale płatnicze, które obsługują transakcje zbliżeniowe oraz płatność telefonami z technologią NFC. Płatności nie wymagają autoryzacji kodem PIN, co znacznie skraca czas zakupu bowiem wystarczy zbliżyć kartę, wybrać produkt, a następnie go odebrać. Obsługujemy wszystkie typy kart bankowych.

Dostarczamy też niestandardowych sposobów płatności, takich jak dedykowana aplikacja, dzięki której klienci AsVending mogą na co dzień cieszyć się dodatkowymi benefitami, preferencyjnymi cenami bądź okazjonalnymi promocjami. Umożliwiamy płatności kartą pracowniczą bądź kartą prepaid dostarczoną przez naszą firmę. Więcej o tych rozwiązaniach przeczytasz w innych zakładkach naszej oferty.

Zdalne reklamacje

Zależy nam na satysfakcjonującej i sprawnej obsłudze naszych klientów, dlatego zaopatrujemy się w maszyny, które pochodzą od najlepszych producentów, a nasi doświadczeni technicy regularnie je serwisują i audytują. Niemniej jednak – maszyna to ciągle tylko maszyna – i czasami zdarza jej się odmówić posłuszeństwa.

Dlatego wprowadziliśmy system zdalnych reklamacji, który umożliwia rozwiązanie problemu jeszcze podczas trwania zgłoszenia telefonicznego, gdy klient znajduje się przy automacie. Zaraz po zweryfikowaniu w systemie błędu przez nasz dział obsługi reklamacji, jesteśmy w stanie zdalnie wydać klientowi produkt z urządzenia lub zwrócić wydaną kwotę.

Filtry Brita

W każdym kawomacie zainstalowaliśmy filtry renomowanej marki BRITA, dzięki czemu otrzymujemy w maszynie idealne parametry do przygotowywania gorących napojów, takich jak kawa, herbata, zupa czy czekolada.

Zastosowanie modułów BRITA oraz regularna wymiana wkładów filtrujących w każdym naszym automacie chroni m.in. grzałki przed osadzaniem kamienia, co zdecydowanie zmniejsza ryzyko powstania awarii. Nie tylko perfekcyjny smak napojów, ale także ograniczenie zawodności naszych urządzeń do minimum to bardzo ważne dla nas kwestie.

Nasi klienci

Znajdź czego szukasz
Chcę:

Kliknij w jedną z poniższych opcji i przejdź dalej.