Dystrybutory wody
wygoda
i design

Dostępna przez całą dobę, wysokiej jakości filtrowana woda dla pracowników, pomoże stworzyć optymalne środowisko pracy, a także przyniesie wiele korzyści, zarówno ekologicznych jak i oszczędnościowych.

W trosce o doskonałą obsługę wyodrębniliśmy spółkę Water Solution Polska, która zajmuje się rzetelną obsługą dystrybutorów wody. Dedykowani specjaliści gwarantują wsparcie w wyborze odpowiedniego modelu i miejsca instalacji urządzenia. Technicy Water Solution Polska podłączają urządzenie ale także, przez cały okres współpracy, dbają o cykliczne wymiany filtrów, grzałek oraz butli z gazem i zapewniają wsparcie w razie niespodziewanej awarii.

Czego możesz się spodziewać?

Zawsze w gotowości

natychmiastowy i nieograniczony dostęp do świeżej wody

Odciążenie administracji i środowiska

brak konieczności magazynowania i zamawiania plastikowych butli

Profesjonalne filtry do wody

doskonale znany, wysokiej jakości system filtracji Brita

Woda jaką lubisz

wybór ulubionej opcji: zimna, letnia, gorąca, gazowana

Świeżo filtrowana woda w nowoczesnym urządzeniu

Stylowe dystrybutory doskonale wpasują się w codzienne funkcjonowanie firmy i miejsc ogólnodostępnych. Dla zapracowanego personelu będą gwarantem zachowania wysokiej koncentracji, dobrego samopoczucia, a także – dzięki stałemu dostępowi do wysokiej jakości wody – zdrowia!

Urządzenie pozwala zaoszczędzić czas, miejsce i koszty związane z zamawianiem, składowaniem, a także wymianą ciężkich galonów czy wody butelkowanej. Dystrybutor podłączony do sieci umożliwia zachowanie ciągłości dostaw wody i utrzymanie kosztów na stałym poziomie, niezależnie od konsumpcji. Atrakcyjna stylistyka urządzeń dopełni wystrój wnętrza, a ich obecność w przestrzeni firmowej stworzy przyjemne środowisko pracy, zapewniając komfort pracownikom i klientom.

Dowiedz się więcej o firmie

Nasi klienci

Znajdź czego szukasz
Chcę:

Kliknij w jedną z poniższych opcji i przejdź dalej.