Kraftowa kawa
prosto
z palarni

Do sporządzenia smacznej kawy niezbędne jest odpowiedniej jakości ziarno. Mieszanka wypalana dla nas przez miejscowych roasterów cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, którzy mieli okazję jej spróbować.

Opinie naszych klientów były dla nas kluczowe w procesie tworzenia mieszanki kawy CoffeeStation, a ponadto zostały one skonsultowane z baristami oraz pracownikami palarni. Ziarna prażone są metodami tradycyjnymi i bez pośpiechu, co pozwala wydobyć z nich pełnię aromatu i smaku. Niezwykle ważne było dla nas to, by profil wypalenia kawy był precyzyjnie dopasowany do automatycznej metody parzenia. Uzyskane bogactwo smakowe jest naprawdę wyjątkowe.

Zaskocz swoich pracowników i klientów

Starannie dobrana kompozycja ziaren

uwzględniliśmy upodobania smakowe Polaków i sugestie naszych klientów, co skonsultowaliśmy z baristą i palarnią

Dostosowanie stopnia wypalenia

zharmonizowany smak, dzięki właściwemu przygotowaniu ziaren do urządzeń automatycznych i wiedzy o możliwościach maszyn

Mocno wyczuwalny aromat i świeżość

mieszanka ziaren z Ameryki i Azji wypalana jest na miejscu, co sprawia, że ziarna są świeże i pełne intensywnego aromatu

Precyzyjny sposób przyrządzania

wydobywamy z kawy to co najlepsze, dbając o regularną kalibrację młynków, filtrację wody oraz bieżący serwis urządzeń

Parzenie smacznej kawy to prawdziwa sztuka!

Poza zadbaniem o najwyższej jakości produkt, jego odpowiednie wypalenie, czy dobór ziaren, jest wiele czynników które wpływają na finalny smak kawy. Decydując się na współpracę z naszą firmą pozwolisz nam zatroszczyć się o wspaniałe walory smakowe każdego wypijanego kubka kawy.

Zadbamy o odpowiednie ustawienia i dobre praktyki higieniczne. Nasi specjaliści ściśle dopilnują receptur parzenia napojów i zamontują profesjonalne filtry wody w urządzeniach. Od tego momentu będziesz miał pewność, że każda filiżanka kawy z ekspresu czy automatu będzie smakowała wyjątkowo.

Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak smakuje nasza kawa CoffeeStation!

Nasi klienci

Znajdź czego szukasz
Chcę:

Kliknij w jedną z poniższych opcji i przejdź dalej.