Dlaczego warto postawić automat vendingowy w Twojej firmie?

 

Chcesz, aby Twoi pracownicy mieli łatwy dostęp do smacznych dań, przekąsek i napojów przez cały czas? Pomyśl o zamontowaniu automatu vendingowego – sprzedażowego w swoim zakładzie pracy! Wyjaśniamy, co można kupić w takich automatach, dlaczego warto się na nie zdecydować i jak je ustawić.

 

 

Jakie zalety mają automaty vendingowe?

 

Automaty do sprzedaży są praktycznymi urządzeniami, które pozwalają na zakup różnych typów produktów przez całą dobę.

Ze względu na swój sposób działania automaty vendingowe są bardzo popularne, ponieważ mogą zapewnić klientom szybki dostęp do wielu artykułów bez konieczności odwiedzania normalnego sklepu. Wystarczy wybrać konkretne produkty i zapłacić za nie, na przykład za pomocą karty czy gotówką, aby od razu je otrzymać.

Dzisiaj automaty vendingowe można znaleźć w różnych lokalizacjach, zarówno w obiektach, jak i na zewnątrz nich, na przykład na dworcach, lotniskach, w galeriach handlowych, na uczelniach czy w szpitalach. Również mogą być one znakomitym wyborem do zakładów pracy – biur, hal produkcyjnych, magazynów i wielu innych firm.

 

 

Automat sprzedający – co można w nim kupić?

 

W automatach vendingowych można sprzedawać różne rodzaje artykułów spożywczych, na przykład:• Napoje zimne i gorące, takie jak woda, kawa, herbata, czekolada, soki, napoje gazowane, napoje energetyczne,
• Przekąski słodkie i słone, na przykład batony, czekolady, paluszki, krakersy, ciastka, chipsy,
• Kanapki, zarówno w wersji mięsnej, jak i wegetariańskiej,
• Sałatki w różnych wariantach,
• Dania obiadowe do podgrzania w mikrofalówce, na przykład burgery, zupy, pierogi, naleśniki.

Nowoczesne automaty sprzedażowe potrafią podtrzymać odpowiednią temperaturę dań, dzięki czemu są one zawsze świeże i smaczne, a także potrafią przyrządzić pyszne kawy jak z kawiarni, by zaspokoić najbardziej wymagających klientów.

 

 

Dlaczego warto postawić automat vendingowy w firmie?

 

Automaty sprzedażowe w zakładzie pracy mogą być strzałem w dziesiątkę. Dlaczego warto postawić automat vendingowy w Twojej firmie?

Do najważniejszych korzyści z ich stosowania zaliczane są poniższe:

• Stała dostępność – automaty działają 24 godziny na dobę, dlatego pracownicy mogą korzystać z nich przez cały czas, niezależnie od tego, na jaką zmianę pracują. Automaty są czynne także wtedy, gdy firmowa kantyna albo okoliczne sklepy są już zamknięte.

• Duży wybór produktów – w automatach można kupować napoje, przekąski, a nawet dania obiadowe, dzięki czemu pracownicy mogą zawsze znaleźć w nich dla siebie świeże, smaczne i pożywne produkty bez konieczności chodzenia do sklepu poza terenem zakładu. Zawartość maszyny można dostosować tak, aby pracownicy mogli korzystać z konkretnych produktów, na przykład zdrowych potraw i napojów.

• Zadowolenie pracowników – oferowanie różnorodnych przekąsek, dań i napojów dostosowanych do preferencji pracowników może podnieść ich satysfakcję i wpłynąć na pozytywną atmosferę w pracy. Jest to także świadectwo, że firma dba o ich dobro i zapewnia im dodatkowe benefity.

• Większa produktywność pracowników – wtedy, gdy pracownicy mają szybki dostęp do napojów i dań, nie opuszczają tak często zakładu, aby je zakupić. Oznacza to mniej przerw w pracy, co może prowadzić do poprawy ich produktywności.

• Redukcja kosztów – zamontowanie automatów vendingowych ze świeżymi i smacznymi daniami obiadowymi pozwala na zredukowanie kosztów oraz oszczędność miejsca w porównaniu z prowadzeniem tradycyjnej kantyny. Mogą one także zastępować ją wtedy, gdy jest już zamknięta.

• Dodatkowe źródło przychodów – w zależności od ustaleń z dostawcą automatu, może on generować dodatkowe przychody dla firmy. Może to również zrekompensować jego koszty instalacji i utrzymania.

• Dopasowanie do aranżacji wnętrza – automaty mogą być dostosowane do lokalizacji, w której mają być ustawione.

 

 

Jak umieścić automat vendingowy w swojej firmie?

 

Ustawienie automatu vendingowego w zakładzie pracy nie musi być skomplikowanym procesem, który pociąga za sobą wysokie koszty. Jak można zamontować automat sprzedażowy w firmie?

Firma As Vending oferuje obsługę od A do Z, co zawiera również bezpłatny montaż. Wynajęcie nowoczesnego automatu pozwala na otrzymanie kompleksowej obsługi, między innymi w ramach regularnych dostaw dań, serwisu i naprawy automatu oraz całodobowego zdalnego wsparcia. W razie jakichkolwiek problemów można zatem liczyć na natychmiastową pomoc, by automaty działały przez cały czas bez problemów. Szereg tych rzeczy powoduje, że warto więc postawić na współpracę z firmą vendingową.