Pokaż navigację

o firmie

o firmie

AS Vending to wiodąca firma oferująca indywidualne rozwiązania w zakresie montażu oraz obsługi nowoczesnych urządzeń do dystrybucji wszelkiego rodzaju artykułów spożywczych. Poprzez swoją działalność chcemy być uznanym liderem polepszającym jakość i komfort życia Polaków w obszarach żywienia, zdrowia oraz doskonałego samopoczucia. Naszym nadrzędnym celem jest ułatwianie codziennego życia naszym Klientom tak, aby każdego dnia, o każdej porze mogli znaleźć w urządzeniu to, na co właśnie mają ochotę.

Z uwagi na fakt, iż od początku swej działalności jesteśmy otwarci na nieustanne wdrażanie nowych alternatywnych rozwiązań, pracujemy dla Państwa w przekonaniu, iż będziemy w stanie dostosować naszą ofertę handlową do Państwa oczekiwań i potrzeb.

Napojami które
sprzedajemy z naszych
urządzeń w ciągu
dnia możemy wypełnić
standardową
cysternę wodną

Zainstalowaliśmy
już ponad
1900 automatów
na terenie
całej Polski

Nasze urządzenia
wydają produkty
co 3 sekundy
każdego dnia
przez 24h na dobę.

Zaufało nam
już ponad
1800 firm

Gdybyśmy ustawili kubki
jeden obok drugiego
po napojach zakupionych
z naszych urządzeń
w ciągu jednego dnia
pokrylibyśmy kort tenisowy.

z naszych urządzeń
wydajemy miesięcznie
ok. 300 tysięcy
ciepłych napojów

jesteśmy cześcią

Konsorcjum G8 powstałą z myślą o realizacji lokalnych jak również ogólnopolskich projektów vendingowych.
Zrzeszamy jako grupa liderów branży z myślą o tym, aby każdorazowo dostosować naszą ofertę do Państwa potrzeb . Za nami 20 lat doświadczeń w branży, tysiące zrealizowanych kontraktów, zamówień i projektów. Na co dzień grupa 150 wykwalifikowanych serwisantów obsługuje około 4000 urządzeń zainstalowanych na terenie całego kraju.

Nasi Klienci

Nasi Klienci